Sign in to follow this  
Followers 0
maydin

Türk guild arayan arkadaşlara

29 posts in this topic

Arkadaşlar 2016'dan bu yada firestormda oynuyoruz ben ve arkadaslarım seneler ıcınde ekip oluşturduk günlük online sayımız 11-12 raidler yapıyoruz yenı katılan arkadaslara yardım ediyoruz katılmak isteyen oyun içi Duké  Horde side.

++++ Tüm türk arkadaşları bekleriz

++++++

+++++++

vefasiz köpekler havlamaya başlamış guilde gelip kötü ayrılan varsa vesafiz bir it olduğu icindir herkese hakettigi şekilde davranılır merak eden gelir görür böyle boş laf etmeyi kendine görev edinmiş itlere cevabımdır başka kapıya. 4 senedir guilde gelen arkadaşlara item konusunda m+ konusunda raid konusunda yardımlar yapıyoruz bazıları bu yardımlara layık olamadıgı için anca türk popilasyonunu kötüler ben 4 senedir firestormdayım senin gibi köpekler hiç bitmedi.

@tuug mythic raiding dediğimiz olay 20 kişi gerektirir. kaldı ki mythic raid için demek ki 20 kişi casual olmayan altları ile oynayan oyuncu tabanı gerek. ve onların olamadığı günlerde de yerlerine geçebilecek en azından 10 kişilik bir grup. eğer hardcore raid istiyosan yanlış yere gelmişsin türk nüfus az, olanlar da hardcore değil casual ki zaten olmak zorunda değiller. ama sana bak link veriyorum git mythic raiding orada yapabilirsin türk onlar da : https://worldofwarcraft.com/en-gb/guild/eu/twisting-nether/deal-with-it

zaten bizim öyle bi gayemiz yok illa mythic raid yapıcaz diye. gerçekçiyiz anlayacağın. ama yapmak istiyosan çokuluslu guilde gir retailde de world first alanlar genelde çokuluslu olanlar. ama türkler raid yapamıyor ayağına yatma çünkü method'un rl'i bile türk.

pvp mevzu ise ayrı bir mesele bu server p2w dolu. rated yapmış olsaydın bilirdin.rbg ise yapılmıyor zaten. yeterli popülasyona sahip guildler yapıyolar kendi aralarında. epic bg dediğin 40v40 bilmiyosan 8 tane premade mi yapalım 40 kişi toplayıp? 

raid progress ise iletişim ile olur bizim guild notta discord adresimiz mevcut.dcye gelen ciddi arkadaşlara elimizden geldiğince yardım ediyoruz. progress guild chat üzerinden gerçekleşmez, sesli iletişim ile olur. mythic raiding, rbg, rated arena yapmış olsaydın sesli iletişimin önemini bilirdin.

Edited by gidendor

Guild mentalitesi çar açıp kastırıp guildden drama yaparak çıkmak değildir ve mm raid dönmek için discord şarttır organize olunmalıdır sen daha discorda gelmiyorsun bizim orada linkimiz var discordsuz mm raid denemelerinde sana başarılar dilerim.. @tuug

@tuug Sen bazı arkadaşlara beni şuraya buraya götürün demişsin kimse seni kasmak zorunda değil bizdeki sabit  online olan arkadaşlar kendi emekleriyle kastı. Sen guildi kötülemeye çalışıyorsun sen bir guildi 3 günde tanıyamazsın biz yeni alımlarda yapıyoruz insanlar discorda gelip konuşuyor sen gelmedin kaldı ki çoğunluk discordda olduğu için guild chate bakmıyor.

Orta karar olmayı tercih etmişsin sen bu mantıkla kötülediğin bize bile progress bağlamında yaklaşamazsın bunu da ekleyelim.

@gidendor arkadaşımıza verdiğin cevapta yıllardır burdasınız başarınız yok demişsin bizim legionda heroic progresslerimiz vardı yine 3 günlük bilginle konuşmuşsun.

Bizim guildimize gelen birçok türk arkadaş kendisini kastırıp ya hiçbirşey yapmadan çıktı ya guild bankasını soydu ya raidleri trolledi ve biz alınan ortak kararla discorda gelmeyen insanlara kolay kolay yardım etmiyoruz ilk önce tanımamız lazım.

Demişsin ki bana olan cevabında ben serverin en iyi oyuncusu olmaya çalışmıyorum orta halli bişeler olmaya çalışıyorum zaten öde-kazan sistemi olan wowu bırak hiçbir oyunda serverin en iyi oyuncusu olamazsın bizimde böyle bir düşüncemiz yok.

Sonuç olarak senin ileride yazacağın mesajlara cevap vermeyeceğiz kale almayacağız senin yaptığın dramaya dahil olmayacağız senin seviyene düşmeyeceğiz.Senin yapacağın drama senin ileride gireceğin pug guildlerin de bizimde umrumuzda değil biz bu şekilde mutluyuz.

>>Bu arada alımlar devam ediyor discorda gelebilecek raider tank-heal-dps farketmez .

>>casual takılmak isteyenler ve bfa patch ında yeni olanlara da destek veriyoruz elbette elimizden geldiği kadar.

>> pvp world pvp ve arena yapan arkadaşlar içinde elbete yerimiz var.

### kısacası bütün Türk arkadaşlarımızı bekliyoruz oyun içinden veya forum üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

herkese iyi oyunlar.

>>Bu arada alımlar devam ediyor discorda gelebilecek raider tank-heal-dps farketmez .

>>casual takılmak isteyenler ve bfa patch ında yeni olanlara da destek veriyoruz elbette elimizden geldiği kadar.

>> pvp world pvp ve arena yapan arkadaşlar içinde elbete yerimiz var.

### kısacası bütün Türk arkadaşlarımızı bekliyoruz oyun içinden veya forum üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

25.04.2020

+++++

alımlar hala aktif gelmek isteyen oyunu öğrenmek isteyen herkes gelip görebilir.Dc katılabilir ben ve arkadaşlarımla konusabilir kendilerinde ışık görmedigimiz 2li oynayan arkadaşları ise guildimizden atıyoruz kendileri gelip bu konunun altında yorum yapmaya devam edebilir söze gelince 35 yaşında olan insanlar 15 yasındaki cocugun yapmıcagı hareketleri davranışları sergiliyor. iyi günler 

Alımlar hala aktif şuraya başarılarımızla ilgili kısa bir bilgilendirme 

https://firestorm-servers.com/en/community/raids den bakabilirsiniz 

Uldir Nm 8/8

Uldir Hc 6/8

BoD Nm 5/9 

BoD Hc 3/9

CoS Nm 1/2

mm+20 key dönülmüştür. Kemik kadroda eksik olmasından dolayı BoD 9/9 dönüldüğü halinde 5/9 görünüyor aynı zamanda BoD mm 1/9 dur. pug dan adam aldığımız için eğer oilvl addonunuz varsa in game den targetlayıp başarıları gösterebiliriz.

ufak çaplıda olsa birşeyler başarmaya çalışıyoruz zaman kaybetmeyin sizde aramıza katılın. 

Edited by kaya0361

öncelikle sana guildden cık flan diyen olmadıki neyin ağlaması bu anlamadım dert etmişsin belli daha düne kadar guildmasterin worldchatte normal kestik hc kestik diye aratıyordu yalan dolan senin yada arkadaşlarının durumları bizi zerre ilgilendirmiyor senin gibi çürükler hep olur ağlamaya devam edin yorumlarınızı atın tabiki gelip oynamak isteyen progress yapmak isteyen adam gelir konuşur discordumuza cagırırız  alımlar hala aktif arkadaşlar oyuna başlama niyeti olan gelir görür iyi günler discordumuza herkes davetli böyle konu altinda bizi karalamaya çalışanlara kolay gelsin . bi hevestir gelip konumuzun altına yorumlar atıyorsunuz sen ve arkadaşların daha düne kadar çanta isteyen bana m0 dönün diyen insanlar güzelce toplanın siz o guildde bana progress yapıcak adam lazım 

Edited by maydin
2 people like this

@maperboy   Buradan attığımız arkadaşlar bir oyun oynuyoruz guildden çıkarılmışsın atılmışsın vs böyle şeyleri guilde girerken zaten göze almalısın bize uygun değilsindir anlaşamamışızdır vs yani böyle şeyleri büyütmeye gerek yok insanların  buradan bizi kötülemesiyle bize leke bulaşmaz yeni playerlarda alıyoruz bu katılan arkadaşalrda ortamı beğeniyorlar yardım da ediyoruz ayrıca hiçkimse bazı arkadaşları kasmak zorunda da değil yardımcı oluyoruz elbette ama bu mantıkla yani türk guildine girdim kasacaklar çanta verecekler falan filan bu kafayı unutun bunu ne rank 1 guildler yapıyor nede yüksek seviyedeki türk guildler.Umarım bu yazdıklarımıda bizim guildden çıkarttığımız insanlarda görür.Sonuçta bu bir oyun ve biz yıllardır bu serverdayız sizin kötülemelerinizle biz yıkılmayız bilginiz olsun.Scoup unda dediği gibi bize drama queen lazım değil progress adamı lazım...

Edited by kaya0361
asd

dalga geçildiğine dair kanıtın varsa bize sunmanı istiyorum yoksa kanıtın forum yazımızı meşgul etme

<<Alımlar hala aktif şuraya başarılarımızla ilgili kısa bir bilgilendirme 

<<https://firestorm-servers.com/en/community/raids den bakabilirsiniz 

<<Uldir Nm 8/8

<<Uldir Hc 6/8

<<BoD Nm 5/9 

<<BoD Hc 3/9

<<CoS Nm 1/2

<<mm+20 key dönülmüştür. Kemik kadroda eksik olmasından dolayı BoD 9/9 dönüldüğü halinde 5/9 görünüyor aynı zamanda BoD mm 1/9 dur. pug dan adam aldığımız için eğer oilvl addonunuz varsa in game den targetlayıp başarıları gösterebiliriz.

<<Ufak çaplıda olsa birşeyler başarmaya çalışıyoruz zaman kaybetmeyin sizde aramıza katılın. 

Sana guildden atıldın yazan mı var?  çürük olanlardan bahsediyoruz burada item isteyen kendi başlarına bişi başaramayan üstelik bizim yardımlarımızla da bişi başaramayan insanlardan seni partiye aldık ama dps için lowdun burada drama yaratacağına oynunu oyna.sana orada denen yanlış guilddesindi. boşuna tatava yapıp uzatmanın anlamı yok ondan bahsediyoruz gidin kardeşim item kastın progress yapın uğraşmayın bizimle kasılmak isteyen düzgün insanlara herzaman yerimiz var

Ben Ally side'dayım ama oyunu öğrenmek istiyorum. official'da hiç oynamadım wow'la da wotlk yamasıyla tanıştım. Bu server'da yeni başladım. Açıkçası çok severek oynuyorum ama çok fazla bilgim yok. Bana yardımcı olabilecek hem de ortamı güzel bir guild arıyorum. Horde'a geçmek biraz zahmetli olur eğer bu haliyle bana oyunu öğretebilecek ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verebilecek birileri varsa oyun içi nickim Theazle 

iletişim için özelden yazarsanız numaramı paylaşabilirim yaşım 27

Oyun içi ulaşamdım bi discord adresiniz varsa iyi olur arkadaşlar bende  5 -6 senem bu var bu server da Legion bıraktım. yaşım 32 tekrar başlamak istedim herkese Kolay gelsin Horde side Funqu Resto Druid

Yeni patch geleceği için haliyle arkadaşların bir kısmı şu günlerde oyuna daha az giriyor. Akşam vakitleri girdiğinizde bana, "Bullchaos" pm atabilirsen yardımcı olurum.
Guild hâla aktif, oyuncularımızla birlikte devam etmekteyiz yeni patch 1-2 hafta içinde söz verdikleri gibi gelirse eğer, yeni gelen raidlere/dungeonlara guildçe dahil olacağız. 
oyun içi chat'e /who zorthehorde yazarak guildimizde kaç kişi online ve kimler açık görebilir, guilde dahil olmak isterseniz açık olan oyuncularımıza yazabilirsiniz.

iyi günler bende oyun oynamak isterdim fakat türk guild zor bulunuyor. burda hangi pakette oynuyorsunuz kaç kişi var kalalbalık eğlenceli olur.

Sorum günceldir oynayan varsa pm atsın ben başladım. olmadı yabancı guildde takılacam artık