Sign in to follow this  
Followers 0
xena925

[Declined][Legion]: oprava profesie

7 posts in this topic

Title: oprava profesie
Bugtracker Link:


Patch Content:

ahoj mam problem, zakupil som si alchemku s herbals a mi nefunguje nemozem niš virabat chibaju hviezdički 3 a skusal som robit q na herbals a mi tam vihodilo 2 bugnute q 2 stupen a 3 stupen 1 nevihodilo ani na alchemke sa nedaju robit lektvari a hviezdi nvm jak ziskat urobil som q a nič nepridalo mi hviezdu ak saa daju zakupit na stranke tak ich kupim pomožte mi prosim a ked budete opravovat mi herbalism ta stači ak prehodite tie q za funčne tote 2 bugnute q nemusite zatial opravovat ak sa nedaju hviezdički inač ziskat jak s q v dalarane ta tie q vimente ale nechapem šak som si zakupil profku a full a receptami prečo to nefunguje ta sa nato pozrite moje nic je majkikinka a ked nefunguje ani varenie ta sa nato pozrite lebo varenie budem tieš často použivat diky za pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zabudol som povedat ze ked som našiel v dalarane u trenera alchimistu recepti a naučil sa ich ta mi dali 1 hniezdičku ale nedali to do toho vedlajšieho de je toto zakupene a tam sa snazim virobit spirit cauldron  a neda sa hladal som aj na firestormu de sa to da zakupit tie hviezdi a nenasiel som a som sa aj pital v gulde kamošov a oni maju na 3 hviezdi ale nvdia prečo to mne nejde ak sa da nastranke zakupit hviezdi tak mi poslite tu link a ja to urobim dik za pomoc

Spirit Cauldron
Spirit Cauldron
Spirit Cauldron

Share this post


Link to post
Share on other sites

asu som to už pochopil learned profession je normalna a vedla toho unlearned profession zo všetkimi receptami z legion ale nefunguje na virobu chibaju hviezdi do alchemki som pozhanal recepti za g a už ostavaju len tie za q ta ostava abi ste mi opravili už len q na herbalism abi tam boli 1 stupen a ne 2 abo 3 a funčne to je všetko čo odvas potrebujem tamte moje 3 spravi nemusite pozerat link na majkikinku de to treba opravit je tu https://firestorm-servers.com/en/account/avatar diky za opravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokonca som viskusal vimazat herbalism a znova prijat teras iba na skušku od 1 afurt tam su tie bugnute 2 q v dalarane taže to mate vi tam chibu a ak sa da ta mi vratte herbalism naspet na 800 ked to budete opravovat neda sa robit alchemka bes toho

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zkusil si chodit do školy aby si uměl aspoň trochu tu gramatiku?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello there.

This is section is for posting SQL patches for Firestorm realms to fix bugs which are not fixed yet by Devs, as I can see you didn't post anything related to that.

You wrote Bug Report in Slovak language.

Please post Bug Reports only to Firestorm Bugtracker in English or French language.

 

Kind regards,

@Tigd

tigd-2018.png

Edited by Tigd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0