Kindak

ANY CZ/SK GUILD

36 posts in this topic

Ja som stiahla wow original z battlenetu ,dala na Dčko,Stiahla launcher od firestormu,Spustila launcher zadala udaje,Niečo malo sa stiahlo k wowku.Pak som dala paly na launchri spustilos a wowko(trošku to trvalo tak som cez spravcu pozrela či mam wowko v procesoch),Vypla som wowko,Sla na Dčko spustila čisto WOW , a ide to na pohodu.

>uisti sa či máš správnu verziu wow 7.0.3 dolu v lavo

BLZ51901001  myslim,že toto mi hádzalo na inom serveri ked som mala špatne spustený launcher.Najlepšie by bolo keby sem do jedneho topicku uvedieš čo si presne robil.By sme zistili ,kde je pes zakopany. 

inak btw sa tu s toho urobil riadny off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak si to mela spatne spusteny ten launcher? ja udelal snad uz vse travil sem dneska nad tim par hodin popravde uz ani nevim co vsechno... vse co sem se docetl tady, vse co sem se docetl na netu treba i ve firewallu jestli mi to neblokuje, dal sem to na decko do dokumentu na cecko do program files a nic, verze spravna je...udelal sem vse podle navodu co radijou ve FAQ jak nainstalovat( az na to ze mi nejde odkliknout policko jen pro cteni), jeste me napadlo nedavno kvuli internetu sem si hral v pripojeni mistní síti ve vlastnostech a mam pocit ze sem neco odstranil a jestli to nebylo dulezity k tomuhle :D jinak s nicim problem nemam, nejsem poradnej ajtak tak se moc nevyznam, prikladam screen. http://www.imgup.cz/image/LLcL

Kdyz prejmenuju slozku WTF tak z problemu BLZ51900003 je problem BLZ 51901001 :D proste z problemu dalsi problem...kdo mi to vyresi tomu budu odvadet dozivotni rentu INGAME goldama :D , taky prikladam screen s tim zaskrtnuym jen pro cteni je to vybarveno to policko modre kdyz dam pouzit a ok a podivam se tam z nova je to furt, nevim jestli je to podstatne vubec, ale kdyz to tam radí ve FAQ. Jeste me napadlo jestli treba ten stazenej soubor nemuze bejt poskozenej.. velikost odpovida ? http://www.imgup.cz/image/LLck

dekuji @Fixka

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, pejtrik said:

a jak si to mela spatne spusteny ten launcher? ja udelal snad uz vse travil sem dneska nad tim par hodin popravde uz ani nevim co vsechno... vse co sem se docetl tady, vse co sem se docetl na netu treba i ve firewallu jestli mi to neblokuje, dal sem to na decko do dokumentu na cecko do program files a nic, verze spravna je...udelal sem vse podle navodu co radijou ve FAQ jak nainstalovat( az na to ze mi nejde odkliknout policko jen pro cteni), jeste me napadlo nedavno kvuli internetu sem si hral v pripojeni mistní síti ve vlastnostech a mam pocit ze sem neco odstranil a jestli to nebylo dulezity k tomuhle :D jinak s nicim problem nemam, nejsem poradnej ajtak tak se moc nevyznam, prikladam screen. http://www.imgup.cz/image/LLcL

Kdyz prejmenuju slozku WTF tak z problemu BLZ51900003 je problem BLZ 51901001 :D proste z problemu dalsi problem...kdo mi to vyresi tomu budu odvadet dozivotni rentu INGAME goldama :D , taky prikladam screen s tim zaskrtnuym jen pro cteni je to vybarveno to policko modre kdyz dam pouzit a ok a podivam se tam z nova je to furt, nevim jestli je to podstatne vubec, ale kdyz to tam radí ve FAQ. Jeste me napadlo jestli treba ten stazenej soubor nemuze bejt poskozenej.. velikost odpovida ? http://www.imgup.cz/image/LLck

dekuji @Fixka

No ked kliknes na cisto WOW ikonu pravim-vlastnosti-a zafajknes moznost len pre čítanie tak ti to nezaklikne tu moznost? lebo ano ma to tak byt.Hele najlepšie ked prides na TS poslem ti PM udaje a doriesime to spoločne ,je nas tu viac  tak,že viac hlav viac rozumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chci se zeptat jak se tu dobre farmi goldy?  popr. kde a jak 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak pocitac mam komplet preinstalovanej ted uz jej stahnou legion...ale pres ty torrenty to uz stahovat nechci stahovalo mi to 3noci..jak to stahnu pres battle.net abych mel patch 7.0.3 ? protoze oni maj uh uplne jiny patch ..nebo kde se to da stahnout normalni rychlosti a aby to fungovalo?  @Tigd @Fixka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj

mate tam miesto pre začiatočníka ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15. 10. 2017 at 2:37 PM, mirko123 said:

Ahoj

mate tam miesto pre začiatočníka ? 

Ak si myslel našu guildu.Tak hráme Hordu.Neobmedzujeme ľudí podla skúsenosti.Snažíme sa svojich ľudí zaučiť tak,aby boli pre nás užitočný.A však na raidy ako progress máme špecialnu grupu tak,aby sme to aj dali. keď tak nick: Fixka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj hraje tu ještě někdo ???CZ/SK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ally / horda aktivni guilda ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 19. 12. 2018 at 10:55 AM, romikuscz said:

ally / horda aktivni guilda ?

 

taky bych rád našel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi existuje to tu jeste? Jen ze po dlouhé dobe zas hraju a jsem na BFA a nemuzu zakopnout o cecha :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now